گاتر ها و کانالهای جمع آوری آبهای سطحی

 

یکی از فعالیت های شرکت صنعتی پارس فرم طراحی و تولید انواع گاتر و کانال های آبرو،جمع آوریآبهای سطحی و گاتر جهت مصارف مختلف از جمله :

جمع آوری آبهای سطحی محوطه مجتمع های مسکونی، صنعتی، پزشکی و … یا پارکینگ ها و سالن های آزمایشگاه ها، سالن های تاسیسات و خط تولید کارخانه ها  خصوصا کارخانه ها ی مواد غذایی میباشد.

گاتر ها از جنس استینلس استیل ( فولاد ضد زنگ ) یا فولاد st37 با پوشش گالوانیزه در کارخانه پارس فرم حسب نوع کار با سطح و حجم و شیب موردنیاز طراحی و تولید گردیده و در محل های مورد نظر بدون نیازبه بتن ریزی و بنایی نصب میگردند.

درپوش آنها نیز حسب مورد و با سلیقه ی کارفرما از جنس استیل، فولادی st37 یا چدن با پوشش گالوانیزه گرم طراحی، تولید و نصب میشوند.البته این شرکت جهت تامین سلیقه مشتریان خود کانال های پلاستیکی خارجی با درپوشهای پلاستیکی و چّدنی مختلف را تهیه و در اختیار مشتریان خود قرار میدهد.

ضمنا این شرکت انواع کانال های بتنی و درپوش منحول با یا بدون دریچه بازشو را نیز طراحی و تولید مینماید.


گاتر ها و دال های بتنی

در مورد اخیر این امکان وجود دارد که اسکلت کانال های بتنی با درپوش های بتنی منحول و نهرها همراه قالب دائم در اختیار کارفرما قرار گیرد تا بتن ریزی در محل انجام شود و به این ترتیب حمل و نقل قطعا بسیارآسان تر و طبیعتا اقتصادی تر خواهد بود.